DL9500 Hasta Taşıma Lifti (170 kg taşıma kapasiteli)

  • MOTOR : 8000 newton J-JANG SET
  • SET İÇERİĞİ : SLİNG, Motor Seti , Demir aksam
  • ÖLÇÜLER : EN 50 cm, BOY 90 cm, Yükseklik max 200 cm
  • AĞIRLIK : 65 kg
DL9500 Hasta Taşıma Lifti (170 kg taşıma kapasiteli)

(DL 9500) Hasta Taşıma Lifti Özellikleri

Evde hasta bakımı hastanın yaşına hastalık durumuna ve en önemlisi kilosuna göre değişkenlik göstermektedir. Özellikle kilosu yüksek hastaların bakımı oldukça zordur. Günde en az 1 kere alt değişimi yapmak gerekir. Kilosu yüksek hastalarda vücut direnci de olmaması nedeniyle ağırlık iki katına çıkmaktadır, buda hasta bakımın üstlenmiş kişinin işini oldukça zorlaştırmaktadır. Özellikle ülkemizde hasta bakım işini üstlenmiş Özbekistan ve Türkmenistan uyruklu yardımcılar bu durumdan dolayı sizleri yarı yolda bırakabilir . Tüm bu olumsuzlukların önüne geçmek günümüzde oldukça kolay. Deva yatak ‘ın üretmiş olduğu  hasta taşıma lifti hastanızı hiç bir güç harcamadan yatağından oturma pozisyonunda kaldırarak ister koltuğa ister klozete koyabilmenizi kolaylaştırır. Yerli 1. kalite SLİNG sayesinde açıkta kalacak popo kısmında rahatlıkla bakım ve temizlik yapılabilmektedir. Her hastanın günün belirli bölümünde yataktan çıkartılıp bir koltuğa oturtturulması gerekir, ama bu durum kilosu yüksek hastalarda oldukça güçtür. Deva Yatak hasta taşıma lifti 170 kg taşıma kapasitesiyle bütün hastaların yataktan çıkmasını sağlayacaktır. 1 . sınıf lityum bataryalı motor sistemi sıvı bataryalı olduğu için kendini yenileyebilme özelliğine sahiptir. Piyasadaki bir çok üründe standart batarya kullanılır bu bataryaları dikkatli kullanmak gerekir. Olası batarya bitiminde ürün çöp olmaktadır. Deva Yatak olarak üretimini ve satışını yaptığımız hasta taşıma lifti kendi kendini yenileyebilen batarya sistemine sahiptir. Hasta taşıma liftimiz ergonomik yapısı ile Türkiye standartlarında ki oda kapıları baz alınarak üretilmiştir. Hasta üzerindeyken rahatlıkla oda değişikliği yapılabilir.

Hasta Taşıma Lifti Motorları

hasta taşıma liftinde diğer bütün ürünlerimizde olduğu gibi 1 kalite motor sistemi kullanmaktayız. medikal sektöründe DUAL motorları ile bilinen J-JANG marka 8000 NEWTON 400 lük güçlü motoru olan hasta taşıma liftimizin kontrol panelinde değiştirilebilir lityum ( sıvı ) batarya kullanılmaktadır. Kendi kendini yenileyebilme özelliğine sahip bu batarya uzun seneler hasta taşıma liftinizi kullanabilmenizi sağlar. 2 sene süren uzun ARGE çalışmaları sonucu üretimine geçtiğimiz hasta taşıma lifti en önemli özelliği suda kullanılabilir olması özellikle bedensel engelli çocuklarımızın yaz aylarında havuzlarda katılacağı etkinliklere uygun olarak üretilmiştir. Hasta taşıma lifti motorumuz olası elektrik kesintisi ve aynı anda bataryanızın boş olması durumunda manuel olarak indirilebilir. Hasta taşıma liftinizi şarj durumunu kontrol paneli üzerinden  % miktarından görebilir aynı zamanda ergonomik el kumandası üzerinden de çubuklar şeklinde olan göstergeden takip edebilirsiniz.

Hasta Taşıma Lifti Taşıyıcı Bez ( SLİNG )

Her ayrıntısı ile ayrı ayrı kaliteyi yansıtan Deva Yatak hasta taşıma liftimizde SLİNG kısmını da yüksek kalitede üretmekteyiz. Hasta taşıma liftimizin SLİNG kumaşını Hollanda dan ithal ediyoruz. yoğun araştırmalar sonucu karar kıldığımız bu kumaşın delinmelere ve yırtılmalara karşı kendi kendini yenileyebilme özelliği mevcut. Aynı zamanda hasta taşıma liftinin en önemli parçalarından biri olan SLİNG hastayı bacak arasından geçen bağları sayesinde taşıdığı için bu bağlantılar hasta vücudunu tahriş edebiliyor. İçinde polyester bulunmayan SLİNG imiz hastayı rahatsız etmez deride tahrişe yol açmaz. İthal kumaşımızı otomotiv sektöründe kullanılan emniyet kemeri bağları ile daha dayanıklı bir şekilde üretmekteyiz. Toplamda 3 ayrı ölçüde kullanılabilme özelliği mevcuttur. Hastanızın boyuna göre SLİNG ‘inizi konumlandırabilirsiniz. İç kısmında 1. sınıf elyaf kullandığımız SLİNG imiz aynı zamanda bel desteği özelliğine de sahiptir. 360 derece dönebilen  asma demirimize bağlanan SLİNG imizi hasta içerisindeyken sırt kısmındaki kırmızı tutamaklarla istediğimiz yöne çevirebilme olanağı sağlamaktadır. Hastanızı yataktan kaldırırken hasta popo kısmı açıkta kalır bu şekilde alt temizliği ve benzeri işlemler rahatlıkla yapılabilir

Yorum yapın

Open chat
 
Ara