DM4500 2 Motorlu Hasta Yatağı

ÖZELLİK: Baş ve ayak kısmı hareket ettirilebilir.

MOTOR: 4500 newton dual actuator

SET İÇERİĞİ: Sıvı geçirmez şilte serum askı aparatı dahil.

ÖLÇÜLER: EN 90 cm, BOY 1,90 cm, Yataklı Yükseklik 55 cm

AĞIRLIK: 65 kg

2 motorlu hasta yatağı

2 Motorlu (DM 4500) Ekonomik Hasta Karyolası Özellikleri

Ekonomik hasta karyolamız piyasadaki ekonomik hasta yataklarına göre çok daha yüksek kalitede üretilmektedir. Yatağımızın kasasında 1 mm profil kullanılmamaktadır. Profil ölçülerimiz 30×30 1,5mm – 30×50 1,5mm şeklindedir. Taşıyıcı noktalarda güçlendirilmiş 5 mm ve 10 mm lamalar kullanmaktayız. Şase kısmını yağlı boya ile değil elektro statik toz boya ile boyayıp 360 C sıcaklıkta fırınlıyoruz hiçbir şekilde kararma ve paslanma görülmez. Tekerleklerde kama marka 4 adet birbirinden bağımsız frenlenebilen yüksek kalitede medikal teker kullanmaktayız. Ekonomik Hasta yatağı üst yüzeyinde esnek suya dayanıklı özel üretim lata kullanmaktayız. Ekonomik Hasta yatağı bulunan bütün somun ve cıvatalar paslanmazdır.

motorlu hasta yatağı

Ekonomik Hasta yatağı süngeri 12 cm 23 dance bilgisayarlı lazer kesimi yapılmıştır. Bu sayede Ekonomik Hasta Karyolamızın bütün hareket fonksiyonlarına bütünleşmiş bir şekilde çalışmaktadır. Fermuarlı ve sıvı geçirmeyen poliüretan ham maddeden üretilmiş özel kılıfımız mevcuttur. Sıvı geçirmez kılıfımız sayesinde oluşabilecek kan, idrar sızıntısını hiçbir şekilde süngerle temas ettirmez. Bu gibi durumlarda rahatlıkla silinerek temizlenebilir ve yıkamaya gerek duyulmaz. Sıvı tutucu kılıf hasta karyolası şiltesini uzun seneler kullanmanızdaki en büyük etkendir.

Ekonomik Hasta Karyolası motoru 60 cm uzunluğunda tek parça halinde olup Ekonomik Hasta Karyolamızda ayak ve baş kısmı hareketlerini sağlamaktadır. Kablolu kumanda ile kontrol edilir. Azami ağırlık taşıma kapasitesi 120 kg dir. 4500 newton güç üretebilen dual motorumuz elektrik kesintilerinde 9 w pil yardımı ile çalıştırılabilmektedir. Pil kullanımını elektrik kesintilerinde yatak düzeltmeleri ve kısa hareketler için geçici bir çözüm olarak düşünmeliyiz. Dual motor sürekli olarak pil ile kullanılamaz. Zira uzun vadede pil ile kullanım motorumuza zarar verecektir.

2 motorlu hasta karyolası

Ekonomik Hasta Karyolası serum askı aparatı portatif olarak tasarlanmıştır. Hasta Karyolamızın 4 ayrı köşesinde ergonomik bir şekilde kullanılabilir. Serum askılıklarımızı da elektrostatik toz boya ile boyayıp fırınlamaktayız.

Hasta karyolası başlıklarımız 32 x 1,5 mm boruların bükülerek içerisine 1. kalite kaplamalı mdf kullanılarak üretilir. Baş ve ayak ucu aynı kalitede ve aynı şekildedir. Başlık kısmında kullandığımız demir boruları bütün hasta karyolası demir aksamında olduğu gibi elektrostatik toz boya ile boyayıp fırınlamaktayız.

Yorum yapın

Open chat
 
Ara